OG Proje Ve Taahhüt

OG Proje & Taahhüt

SMM yetkili mühendislerimizce Elektrik Ruhsat projeleri, tesislerde Güç artırım/ Güç düşümü projeleri, Trafo Merkezleri ve Enerji Nakil Hatları projeleri, Trafo veya ENH deplasesi projeleri, Konut veya İşyeri bölme/birleştirme tadilat projeleri, Zayıf akım ve mekanik tesislere ait iç tesisat projelerinin çizilerek, ilgili kurumlara onaylatılması hizmetleri.

Firmamız anahtar teslim proje uygulamalarında, önceliği elektrik projelerine vererek proje hedeflerini, termin süresini ve maliyeti göz önüne alarak, mühendislik ve tasarım aşamasından tedarik sürecine ve uzun dönem bakım onarım faliyetlerinin yönetiminide kapsayan süreçlerin tamamında ihtiyaca en uygun çözümlerle hizmet vermektedir.

Firmamız, anahtar teslim elektrik tesisatı ve taahhütü konularında konut, avm, hastane, okul, fabrika ve endüstriyel yapılar vb. bina, işletme ve tesislerinizde değişmeyecek çözüm ortağınızdır. Deneyimli mühendis kadromuz ve teknik ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Tüm yapılarınız için plan ve proje aşamasından yangın tesisatı ve güvenlik sistemine kadar tüm elektrik tesisatınızı anahtar teslimi olarak yapmaktayız. AG, OG, Elektrik tesisatı, Okul, AVM, İş Merkezleri, Konut, Hastane, Fabrika, Endüstriyel Binalar bizim işimiz. En uygun fiyat ve en iyi kalitenin buluştuğu tek adres Önem Enerji Mühendislik tüm süreçleri kendi öz çabaları ile gerçekleştirerek hem güveni sağlamakta hemde kaliteyi daha ucuza sunmaktadır. Firmamız taahhüt işlerinizde size en uygun fiyatları sağlayacak tek çözüm ortağınız olma özelliğindedir. Lütfen bizden teklif alın, kalite farkını görün.